Η 1η Κοινότητα του Δήμου Ηρακλείου κόβει βασιλόπιτα και καλεί τους δημότες σε εορταστική εκδήλωση το Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020 στις 18:30 στο Πολύκεντρο Νεολαίας (Ανδρόγεω 2)
Με ιδιαίτερη επιτυχία, σε ζεστό φιλικό κλίμα, πραγματοποιήθηκε την...
Αφήστε ένα σχόλιο
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει