Στην τελευταία φάση του αγώνα έχασε ιστορική νίκη ο ΟΦ Ιεράπετρας!- Στο 2-2 με τον Παναθηναϊκό (φωτο)

Μια ιστορική νίκη έχασε πριν από λίγο στο ΟΑΚΑ ο ΟΦ Ιεράπετρας, καθώς στην τελευταία φάση των καθυστερήσεων ο Καπμπετσής ισοφάρισε για τον Παναθηναϊκό σε 2-2. Μέχρι εκείνη την ώρα ο ΟΦΙ προηγείτο με 2-1 στο πλαίσιο των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας! Το 2-1  διαμορφώθηκε στο πρώτο ημίχρονο και ο ΟΦΙ, ομάδα τρίτης κατηγορίας, κατάφερε να κρατήσει σε ολόκληρο το δεύτερο ημίχρονο την επίθεση των νεαρών ποδοσφαιριστών του Παναθηναϊκού, που κατά διαστήματα ήταν ασφυκτική, μέχρι και την τελευταία φάση του αγώνα!

Γκολ: 20′ Χατζηθεοδωρίδης (Παναθηναϊκός), 25′ Χίσι (ΟΦΙ), 43′ Αναστασόπουλος (ΟΦΙ), 90΄+4΄ Καμπετσής (Παναθηναϊκός)